Bize Ulaşın

0531 504 84 72

Yaz Kampları Ankara

Günümüz koşullarında eğitim – öğretim sistemine baktığımızda öğrencilerimiz için hayati önem taşıyan ve hayatlarının derhal derhal her döneminde karşı karşıya kaldıkları belirleyici ve önemli sınavlar bulunduğunu görmekteyiz. Hem öğrencilerden, farklı bir şeyler yaparak bir adım öne geçmeleri beklenmekte aynı zamanda tekdüze eğitim – öğretimle bütün öğrencilerin öğrenme türü ve öğrenme ihtiyacı aynı kabul edilip ezberci ve kalıplaşmış eğitim ve öğretim yaklaşımlarıyla farklılıklar ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Odtülüler Aktif Eğitim Dershaneleri arasında en gerçekçi hedeflere haiz olan hepimiz Odtülüler Dershanesi, bu yaklaşımın doğru olmadığını ve başarı getirmediğini bildiğimiz için her bireyi ‘’tek ve biricik’’ gören özel öğrenme programları hazırlayarak başarıyı garantilemekteyiz.

Her yıl eğitim – öğretim yılı bittikten sonra başlayan YGS Yaz Kamplarımız kıymetli öğrencilerimizin ihtiyaçlarına nazaran şekillenmektedir. Ygs Yaz Kampımızın amacı; mezun olan ya da 12. Sınıfa geçen öğrencilerimizin yoğun YGS – LYS maratonunda iyi bir temel oluşturmalarını sağlamak ve mevzuların önemli bir kısmını bitirerek yüklerini hafifletmektir. YGS Yaz Kamplarının en önemli katkılarından biri de öğrencilerin yoğun geçecek olan YGS – LYS kış döneminde uyum problemi yaşamalarına engel olmak, imtihan sürecine daha erken bir zamanda adapte olabilmelerini sağlamaktır.

YGS – LYS maratonu gözünüzü korkutmasın. Ankara – Kızılay lokasyonunda bulunan en iyi YGS- LYS dershanesi olarak siz kıymetli öğrencilerin bu sıkıntılı sınav sürecinde yükünü hafifletmek için YGS Yaz Kampları ile sınava hazırlık sürecine hızlı bir giriş yaptık. Yaz boyunca açılacak olan YGS Yaz Kamplarımızın tarih ve süreleri aşağıdaki gibidir:

Call Now Button03124188858