Bize Ulaşın

0531 504 84 72

Kızılay Mezun Dershane

Birçok öğrencinin hayali üniversite sınavını kazanıp uzun zamandır hayalini kurduğu meslekle alakalı akademik bilgi sahibi olmaktır. Bu hayali gerçekleştirmek için geçmemiz gereken bazı yollar vardır ve bu yollardan biri de üniversiteye giriş sınavına girmektir. Fakat her öğrenci bu sınava girip başarılı olamayabilir. Bu noktada mezun kalmayı tercih edip Odtülüler Kızılay Mezun Dershane gibi bir kuruma kaydolmayı düşünebilirler.

Mezuna kalmak, gerek çevremizden gerekse ailemizdeki kişilerden sıkça duyduğumuz bir kavramdır. Öğrenci mezuna kalarak kendisine bir yıl daha üniversiteye giriş sınavına çalışma fırsatı yaratır. Bu senenin de geçen sene gibi olmaması için Odtülüler Kızılay Mezun Dershane ‘den yardım alınabilir. Odtülüler Kızılay Mezun Dershane, mezuna kalan öğrencilerinin koşullarının oldukça farkındadır ve bu koşullar göz önüne alınarak bir çalışma programı hazırlanır. Mezuna kalan öğrencilerin, örgün eğitim gören öğrencilerden daha fazla ders çalışma vakti vardır çünkü vakitlerinin çoğunu okula giderek harcamazlar. Bunun farkında olan Odtülüler Kızılay Mezun Dershane, mezun öğrencilerine genişletilmiş saatler boyunca dershanede çalışma imkânı sağlar. Sahip oldukları bu fazla zamana bağlı olarak aldıkları ders sayısı ve dersin işlenişi örgün eğitim gören öğrencilerden farklı olacaktır. Bu durumu da göz önüne alan Odtülüler Kızılay Mezun Dershane, mezun öğrenciler için ayrı bir sınıf oluşturur ve mezun öğrenci programına sadık kalarak ders işlenişi devam ettirir.

Odtülüler Kızılay Mezun Dershane, yıllardır biriktirdikleri deneyimler doğrultusunda mezun öğrenciler için de en uygun olan çalışma şeklini de bulmuşlardır. Mezuna kalan öğrencilerin zaten bir sınav deneyimi olduğu ve sınav ortamına daha hazır halde oldukları için istikrarlı bir çalışmayla başarısız olmaları söz konusu bile değildir. Mezun öğrencilerin ihtiyacı olan düzenli ve akıllı bir çalışmadır. Bunun farkında olan Odtülüler Kızılay Mezun Dershane, mezun öğrencilerini konu tekrarlarına boğmaz ve bol bol test çözümüyle pratik yapmalarını sağlar. Çözülen testler üzerinden konu tekrarı yapmak hem mezun öğrencilerin o konuyu hatırlamasına hem de soru örneği görmesine yardımcı olur.

Mezuna kalmak, bir yıl boyunca sürdürülecek olan düzenli çalışmanın meyvelerini alabileceğiniz bir yıldır. Bu yola işini bilen ve deneyimli bir dershanenin yardımıyla devam edilmesi öğrencinin sınavda daha başarılı olmasını sağlayacak bir husustur.

 

 

Call Now Button03124188858