Bize Ulaşın

0531 504 84 72

Mezun Dershane Ankara

Öğrencilik, uzun yıllar süren ve çok fazla çaba gerektiren bir serüvendir. Bu serüvenini en zorlu kısmı da üniversiteye giriş sınavı gibi büyük ve önemli sınavlardır. Bu sınavlarda elbette her öğrenci başarılı olmayı hedefler. Ancak her yıl bu sınavlarda bazı öğrenciler başarılı olamaz ve mezuna kalmayı tercih ederler. Mezuna kaldıkları sene, onlara her açıdan yardımcı olacak bir kurum ise öğrencilerin hayatının değişmesine neden olabilir.

Mezun dershane Ankara Odtülüler de bu kurumlardan biridir. Mezuna kalmayı tercih eden öğrencilerin bir yıl boyunca her konuda yardımcı olmayı hedefleyen köklü bir kurumdur. Mezuna kalmayı tercih eden öğrencinin ihtiyaçlarının farkında olan ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim veren mezun dershane Ankara Odtülüler, şimdiye kadar birçok öğrencinin hayallerine ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Bildiğimiz gibi mezuna kalan öğrenciler okulla olan bağlarını tamamen bitirir ve okula gitmedikleri zamanlarda da üniversiteye giriş sınavına hazırlanmak için bolca vakitleri bulunur. Bu vakitlerini de verimli geçirmelerini amaçlayan mezun dershane Ankara Odtülüler, mezuna kalan öğrencilere örgün eğitim gören öğrencilerden farklı bir ders çalışma programı hazırlar. Hazırladıkları bu program tamamen mezun öğrencilere ait olur ve örgün eğitim alan öğrencilerden farklı bir sınıfta bu program bir yıl boyunca işlenmeye devam eder. Örgün eğitim gören öğrencilerin o yıl içerisinde okulda gördükleri konuları da tekrar etmeleri gerekir fakat mezun öğrencilerin böyle bir zorunluluğu yoktur. Bu yüzden de mezun dershane Ankara Odtülüler’de mezun öğrenciler için uzun uzun konu tekrarları yapılmaz, test çözümü üzerinden konu hatırlatması şeklinde ders işlenişine devam edilir.

Bu zorlu sürecin bir diğer anahtarı ise sağlam bir psikolojidir. Mezun dershane Ankara Odtülüler, mezun öğrencilerin içinde bulundukları ruh halini oldukça iyi anlar ve onlar için tüm desteğini sunmaktan asla çekinmez. Koçluk programı hizmeti sunan mezun dershane Ankara Odtülüler, hem öğrencilerin moralini yüksek tutması hem de gelecekleri hakkında akıllarına takılan sorulara yanıt bulmaları için uzman koçlardan yardım alarak öğrencilerinin psikolojilerini de iyileştirir.

Özetle, işini iyi bilen bir kurumla yola çıkmak, mezuna kalma sürecinin kolay ve planlı geçmesiyle birlikte üniversite sınavında hedeflenen başarının elde edilmesine çok büyük katkı sağlar.

 

Call Now Button03124188858